Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 29-09-2010, 15:44
Draken12 Draken12 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Aug 2010
Standardní zvíře vs. šance houby

nechápu proč je to tak řešené?Je to určitě dobře ?
Šance na nalezení houbiček z úkolu je:
- 7% pokud máš první tři mounty (prase, kráva, kůň, vlk, raptor, kočka)
- 5% pokud vlastníš griifina

nemělo by to být obráceně ?
Vždyt já když si koupím koně jen za zlatky tak mam daleko větší šanci najít houbu než když si koupím za hromadu hub toho nejlepšího a nehrychlejšího například Drakogriffina ...
Já vím že toto už tu je vícekrát,ale většinou zamklí že tam nemohu nic napsat,Alespon co já sem našel....Až mi odpovíte tak tenhle přízpěvek klidne zítra nebo pozítří smažte at tu zbytečnen není...díky zy odpověd
Odpovědět s citací
Staré 29-09-2010, 15:48
Vishara Vishara je offline
Banned

Standardní

Proč by ne? Tím, že mají nehoubičkáři o trochu větší šanci na nalezení houbičky jsou motivováni, aby hráli.

Pokud jsi houbičkář, tak ti je v podstatě jedno jestli najdeš 1 houbičku denně z úkolů nebo ne.

A také se na to můžeme podívat z jiné strany. Pokud jedeš na praseti/koni atd, tak máš rozhodně větší šanci všimnout si houbičky než když letíš 50m nad zemí s drakem.
Odpovědět s citací
Staré 29-09-2010, 15:49
Hawke Hawke je offline
Černý fantom

Standardní

Podle mě je to takhle- protože vetšina lidí co vlastní griffa jsou houbaři je asi jasné že kdyby měli houbaři vetší šanci na nalezení houby,měli by vývojáři menší zisk protože by si houbičkáři tolik hub nekupovali .
Staré 29-09-2010, 16:24
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Standardní

muzes se na to divat este z jineho pohledu, pokud mas kravu, kone, kocku, tak udelas prumerne min qstu za stejnou dobu jako s grifem, takze ta zvysena sance jenom upravuje delku trvani qstu, ale sance na najiti houbicky by mely byt v prumeru jak s grifem tak s ostatnima mountama stejne
Odpovědět s citací
Staré 29-09-2010, 16:41
siroga siroga je offline
Smrtka

Standardní

no tak ale ja bych to stejne udelal nejak aby to bylo aspon stejny treba aby nezalezelo na tom jestli chodis jezdis ci litas, proste u vseho stejna sance treba i tech 5%.
ale jelikoz nejsem houbickar tak muzu bejt rad ze s raptorem mam lepsi sanci :P

jinak nekde sem zahlidl ze bez zvirete je sance 8%, je to tak nebo se vsim je 7 a s grifonem 5?
Staré 05-10-2010, 12:53
wood wood je offline
Kostlivec

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Tak moje zkušenost je taková, že za 14 dní s nejrychlejším mountem mně padlo 5 hub. A to jsem se bláhově domníval, že se mně zaplatí - víc questů, víc hub. S normálním mountem mně houby padaly 2-3x tolik. Jelikož nejsem houbičkář, s rychlým mountem jsem nadobro skončil.
Odpovědět s citací
Staré 05-10-2010, 13:10
Brasill Brasill je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Já jsem jak jste si určitě všimli houbař a toto mě je uplně jedno. Jelikož rozdíl je pouhá 2% na možnost nalezení houby. Neznamená to že houbař ze sta úkolů dostane 5 a nehoubař 7 . Je to pouze šance na nalezení a já s tím jsem spokojen, i jako houbař.

edit: a nehoubaři musej mít nějakou výhodu, ikdyž hodně mizivou, jen tak aby se neřeklo

kdo chce podpořit NWOO:http://nwoo.org/index.php
Odpovědět s citací
Staré 05-10-2010, 14:27
cravin cravin je offline
Kostlivec

Standardní

ja nejsem houbar a houby mam furt proste kdyz chcu alespon 2 houby na nejaky nadupany predmet tak delam ty nejkratsi ukoly cili 3 minuty a30 sekund a houbu vetsinou dostanu a predmet mam, vetsinou moje predmety jsou z hub zvlast zbrane
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání